Bezpieczny Biznes w UK

Na co zwraca uwagę inspektor EHO z Counsilu
i co należy zrobić aby mieć szansę na ocenę 5 w FHRS ?

webinar rozpocznie się za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Tematy, które poruszę podczas spotkania na żywo
20 kwietnia 2022 o godz 11:00

1. FHRS

na czym polega Food Hygiene Rating Scheme

2. WYNIKI INSPEKCJI

gdzie można je zobaczyć

5. POMOC Z ZEWNĄTRZ

gdy potrzebujesz specjalistycznej pomocy

3. KONIECZNE ZASOBY

planowanie budżetu na H&S i Food Safety

4. PRACE WYKONANE
WE WŁASNYM ZAKRESIE

dzieki zdobytym kompetencjom

Wszyscy lubimy dobre domowe jedzenie, a przygotowywane w tradycyjny sposób jest teraz na wagę złota. Klienci bardzo zwracają uwagę na to jak twój biznes wypadł podczas wizyty z councilu, a zła opinia roznosi się szybko i może niestety poskutkować utratą obecnych klientów, a nowe osoby zaczną was omijać szerokim łukiem i pójdą po prostu do konkurencji. Nawet jeśli nie pochwalisz się swoim wynikiem na fanpage czy Instagramie, klienci sami mogą sprawdzić Twój biznes na oficjalnej stronie, wystarczy, że wpiszą nazwę lub adres.

Dla kogo jest ten webinar?

Nie może Cię zabraknąć, jeśli, prowadzisz sklep spożywczy, biznes kateringowy, kawiarnie czy restauracje w Wielkiej Brytanii lub zarządzasz czyimś biznesem i jesteś odpowiedzialny za zachowanie standardów higieny żywnosci.
Informacje, które przekażę podczas spotkania na żywo będą dotyczyły sklepów spożywczych.

Co będzie na żywo?

Omówię,

co jest wymagane przez prawo, oraz na które dokumenty należy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności.

Wyjaśnię,

dlaczego ważne jest uporządkowanie dokumentacji.

Opiszę,

jak może przebiegać audyt dokumentacji i co należy przygotować.

Podpowiem,

na co zwracają uwagę inspektorzy z władz lokalnych.

Webinar poprowadzi:

Magdalena Hetman-Molecka GradIOSH

Specjalistka od bezpieczeństwa i higieny pracy, od 8 lat współpracuje z biznesami z sektora państwowego i publicznego. Spędziła wiele godzin na salach szkoleniowych, ucząc pracowników jak przestrzegać zasad bezpieczeństwa i higieny żywności a przez to pomagając w budowaniu kultury bezpieczeństwa w firmach.

Formularz zapisu na webinar

Twoje Imię i Nazwisko
Na jaki email mamy wysłać zaproszenie?
Twój numer telefonu
Jaką firmę reprezentujesz?
*

Bądź na bieżąco

Dołącz do naszego klubu świadomych przedsiębiorców, aby otrzymywać najnowsze informacje o nadchodzących wydarzeniach.